Fabryka Czekolady

Forum servera Fabryka Czekolady

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-22 14:32:21

 PolishProud

The Head Shooter.

1839805
Skąd: Znienacka
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 14
Punktów :   

Księga wniosków i zażaleń.

Temat moim zdaniem potrzebny. Obecny na większości taki portalów w internecie. Zasada prosta. Widzisz coś, co pomoże rozwijać się serwerowi? A może coś co już jest obecne, a jego rozwojowi przeszkadza? Jeżeli tak, pisz śmiało.

EDIT:

Ironia tutaj ładnie sobie pograła, bo jestem pierwszą osobą, która chce skorzystać z opcji stworzonej przez siebie ... Chodzi o ludzi na serwerze...

Mianowicie; nie ukrywajmy. Z większości są to dzieciaki... Najczęściej 12-15 lat. Nie mówię tutaj o wieku, a o rozwoju intelektualnym itd. Reszta to albo idioci w różnym wieku, albo bardzo słabi gracze, albo pseudo kozaki, albo jedni z nielicznych, normalnych graczy, reszta to Cheaterzy. Co z tym? Ano chodzi o to, że na serwie nie ma póki co dyscypliny. Sorry chłopaki, ale zdecydowanie za rzadko jesteście na serwie, żeby tego dopilnować. Ja coś tam próbuję. HrV czasami też. Przez to w sumie jednak pojawia się jeszcze więcej bluzgów, bo i ja, i on jesteśmy zwykłymi graczami i nasze ostrzeżenia znaczą tyle co jego głupi tekst. Potrzebujecie kogoś komu będziecie najwidoczniej musieli dać admina. Kogoś, kto siedzi na serwie, zna się na tym i ma bardzo mało cierpliwości. Nie wiem czy dysponujecie kimś takim, ale taka osoba jest wam niezbędna. Dalej...

Sorry za słownik, ale tego nie można inaczej opisać... Bandy kurwa Cheatów! W pizdu Cheatów, których wy nie ogarniacie niestety. Ogrom kretynow, którzy strzelają do swoich, którzy swoich wysadzają itd. Za 3 strzały w swojego powinniście ustawić kicka albo bana na 3 minuty. Na cheatów? No cóż... Wchodzić do gry pod innymi nickami i obserwować albo wyznaczyć kogoś kto będzie to robił - coś jak ten wyżej. Sprawa która się z tym wiąże. Ymmm... Cheaterzy... Wiecie, dla mnie to obce zjawisko. W CODzie, w którego grałem kilka lat ich nie było. W CSie jest ich w chuj, ale przez to, że nie widziałem ich wcześniej teraz mogę z łatwością ich rozpoznać. Nie wiem kto, ale któryś z adminów... Chyba Meny mi napisał: To nie cheat, to skill na sytuację w której poskarżyły mu się 3 osoby. Kurwa, spoko. Widziałem jak w CODa grają najlepsi ludzie na świecie Wiem jakie mają możliwości gracze FPSów, ale na tym serwerze to po prostu jaja się dzieją. Nie ma takiego skilla jak prześwietlanie skrzynek, ścian, pięter, innych graczy, drzwi! No kurwa nie ma! Zabić kogoś raz, dwa w ten sposób, tak to jest możliwe... Zabić kogoś w miejscu, które powszechnie jest znane jako jedyne przejście albo jedyna osłona dla tego miejsca. Jasne... Rozumiem. Bo to idzie na logikę. Ale wejdźcie na specta i pooglądajcie sobie... Idzie koleś... Biegnie przez korytarz pełen skrzynek. Nie zajrzy za żadną, mimo, że wlazłyby tam trzy osoby i mogłyby kampić, ale zajrzy za ostatnią! Za taką, gdzie koleś normalny by się nie schował! No to kurde... To, jest aż śmieszne i jebie WH. Biegnie przez alejkę, chodzi np. o tą z Italy na przeciw okna. Nie zajrzy za kolumne, nie zajrzy, w te drzwiczki, które są oczywistym miejscem kampera. Ale zajrzy, za filar, w sumie za którym koleś w zasadzie ledwo co się mieści! To nie ma sensu. To jest śmieszne, kiedy ktoś nazywa to skillem! Dobra, rozgadałem się. Dalej...

Osoba, która najzwyczajniej cwaniakuje powinna też być kickowana, żeby ochłonęła. Dlaczego? BO rozwala mnie na przykład, kiedy jakiś cieć, który podaje się za kolegę admina pisze mi, że rozwaliłby mi mordę, a ja twardy jestem tylko przez neta. Kiedy koleś robi z siebie gangstera, bo mieszka na drugim końcu Polski, gdzie nie podjadę, a ma kurwa 15 lat i nawet starzy go olewają.

Sprawa kolejna. Z powrotem a propo cheatów. Na forum powinna zostać zrobiona Czarna Lista. Gracze mogliby tutaj wchodzić i dodawać nicki osób, które oni podejrzewają i powód. Jeżeli się zgodzicie to tym się zajmę. Osobom takim robilibyście SSy w dużych ilościach i musieliby oni wszystkie wrzucić na forum i dodatkowo napisać wyjaśnienie, ale nie typu: Skill! - bo to gówno prawda... Ułatwiłoby to walkę z cheatami, dzisiaj grając nie szło mi. Coś dzisiaj nie mój dzień. Więc ginąc obserwowałem. Jak na moje było w grze 7 cheatów. Jeden zwalał na drugiego, jeden drugiego wyzywał. Ich nicków nie podam, bo moje zdanie i tak nie ma znaczenia. Jestem w końcu tylko zwykłym graczem.

Tak więc:
- Potrzebujecie jednego admina frontowego
- 2-3 Obserwatorów; nie koniecznie adminów
- Dodatkowo jeszcze jednego moda na forum

W zasadzie pierwszy i drugi myślnik się łączą, ale wątpię abyście chcieli komuś rozdać 3 konta admina.

Offline

 

#2 2009-12-22 21:18:46

RipperPL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 24
Punktów :   

Re: Księga wniosków i zażaleń.

Powiem Ci tak. Zajebiście to opisałeś mam nadzieję, że każdy kto wejdzie na forum przeczyta tego posta w całości. Co do Admina, to nie jest taka łatwa sprawa. Oczywiście mógłbym Tobie, Hrv i innym dać Admina, ale ktoś musi opłacać serwer i nie wiem jak inni ale Pif paf , Meny i ja nie mamy tyle kasy, żeby opłacać tego serwa w nieskończoność sami, więc muszą być jakieś składki. Co do Menego to ... to jest debil .. ;P muszę z nim pogadać i nauczyć kilku rzeczy co do adma + musi przeczytać tego posta. Na Admina najbardziej by się nadawali :Michi i Ty. Jesteście graczami których znam na cs'ie ale mam do was zaufanie etc... Wam bym powierzył Admina bez wahania, ale jak już pisałem Muszą być składki bez tego serwer pociągnie max 2 miesiące. Mam nadzieję, że ktoś zgłosi się na funkcję Admina, ale ten post dał mi dużo do myślenia, mam nadzieję , że także innym Adminom ... PzdR

Offline

 

#3 2009-12-26 13:12:53

Hypocryte

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Księga wniosków i zażaleń.

Dobrze by bylo jak byscie zrobili Vip-ow. Wtedy Moderatorzy lub administratorz dostaliby Vipow ktozy mogli by tylko zmieniac mapy i Kickac.
Bo gdy tylko  admini wyjda z serva to odrazu gracze czituja.

Offline

 

#4 2009-12-28 12:33:40

RipperPL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 24
Punktów :   

Re: Księga wniosków i zażaleń.

Pif_Paf Pracuje nad tym teraz nie będzie go do 4 stycznia a ja zbytnio nie moge wchodzic   <Lagi u kuzyna>  Wiec chuj ....

Offline

 

#5 2009-12-28 19:58:32

 PolishProud

The Head Shooter.

1839805
Skąd: Znienacka
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Księga wniosków i zażaleń.

Ano panowie. Jest coraz gorzej. HrV dzisiaj z kapitulował. Podobno chce rzucić rolę admina dlatego, że ma za dużo zadań jako admin. Kiedy was nie ma jest w cholerę cheaterów. Nie kręcę demek, bo by mi dysku nie starczyło. Jest po prostu chujowo, mówiąc krótko... Trzeba wprowadzić w życie plan anty cheatowy, bo tak się nie da. Normalni gracze pojawiają się o odchodzą, bo gra dla nich nie ma sensu.

Offline

 

#6 2009-12-29 11:10:16

 M A A R T E N

Nowy użytkownik

Skąd: Rososznica ^^
Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Księga wniosków i zażaleń.

Jak tak szybko się poddajecie to nie wróże wam długiej przyszłości. a swoją drogą to HrV zawsze tylko dużo gadał i zmieniał mapy na te które jemu pasowały a nie te które wybrali gracze ;/


Jak strzelam trafiam, jak ksiądz do parafian

Offline

 

#7 2010-01-18 09:42:28

 suFk[a]

Nowy użytkownik

13414255
Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Księga wniosków i zażaleń.

ja powiem tak !
trzeba zrobić porządek z forum ,a później z serrwerem
ja nie zauważyłem żeby nie było ludzi na serwie
narazie grają ,ale nie zaprzeczam że jest dużo czitów
STRONA:zmienić silnik na jakiej pracuje ta strona!
zmienić styl!
i porobić wątki i tematy podobnie jak na mojej stronce www.cs-owo.ugu.pl
SERWER:niestety ale dać przynajmniej 3 osobom za darmo adma ,ale że na drugi msc mają płacić!
w dodatku takich co są długo na serwie
POZDRO

//edit

oczywiście mógł bym wam to wszystko zrobić za free!

Ostatnio edytowany przez suFk[a] (2010-01-18 09:45:12)

Offline

 

#8 2010-01-18 21:25:04

filozof

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Księga wniosków i zażaleń.

ja się zgłaszam na adma!
Trochę gram już z wami na servie i mam nadzieję, że posiedliście na mnie zaufanie. Jak sami widzicie prawie zawsze jestem na servie oprócz wtorków  xD (późno kończę lekcje). Denerwuje mnie trochę, że nie zawsze admin na servie jest. Muszę pisać do adminów aby wbili na serv ale admini też mają życie osobiste
Przykład: Dziś graliśmy był suchy itd. ale on ma tylko na kicki i bawil sie przez pół godziny w dawaniu kicków, kiedy widzę czita odrazu patrzę jaki admin jest online, ale w tej sytuacji nie było nikogo potem suchy odpuscil i jakis czas bawilismy się w padanie od botów
Pozdrawiam Filozof

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl www.benten.pun.pl www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl www.extremefighters.pun.pl www.narutoahinobi.pun.pl